Nářadí Hornig ke koronaviru - doručení, platby, prodejna, sklad

Publikováno: 17.3.2020 | Přečteno: 1195x

Na spoustě míst se dočtete o doporučeních, jak se chovat v nastalé situaci. Přinášíme vám souhrn změn, které se u nás v návaznosti na nařízení a doporučení autorit dějí. Zde budeme také aktualizovat možnosti doručení, plateb, provoz prodejny a další provozní věci zasahující nakupování.

Velikonoční otevírací doba

Čtvrtek 9. dubna: 7:30 - 14:00
Pátek 10. dubna: Zavřeno
Sobota 11. dubna: 8:00 - 11:00
Neděle 12. dubna: Zavřeno
Pondělí 13. dubna: Zavřeno
Úterý 14. dubna: 7:30 - 14:00

Provoz prodejny

V návaznosti na toto vydaná nařízení jsme se rozhodli od 9. 4. k návratu do prodeje všem bez rozdílu. Rušíme omezení nákupu na IČO. Uvnitř prodejny bude moct být najednou maximálně 6 lidí, u vstupu bude k dispozici dezinfekce a jednorázové rukavice, které je nutné mít v obchodě nasazené.

Abychom zajistili maximální možnou dostupnost prodejny, rozdělili jsme náš personál na dvě vzájemně se nepotkávající skupiny. Vzhledem k tomu jsme přistoupili k úpravě provozní doby prodejny na 7:30 - 14:00 ve všední dny, v sobotu zůstává otevřeno od 8:00 do 11:00.

Pro osobní odběry si choďte až po vyzvání, že máme zboží k odběru připravené.

Na základě zdravého rozumu a nařízení vlády Vás prosíme, abyste do naší prodejny vstupovali s rouškou. I domácí improvizovaná látková rouška může ochránit Vaše okolí! Jeden takový návod Vám přikládáme na videu a v obrázku níže.

Prosíme Vás o vzájemnou ohleduplnost a shovívavost v této době. Snažíme se pro Vás mít otevřeno i přes rizika, která z toho vyplývají. Děkujeme za pochopení. Pravidelně provádíme nařízenou dezinfekci vybavení v prodejně.

Vzpomeňte si na tuto situaci, její řízení a obecnou připravenost také u dalších parlamentních voleb, kde budete moct organizaci a transparentnost řízení krizového stavu náležitě ohodnotit. 

Platba přepravci

Dobírky lze zatím platit hotově i kartou. Obě přepravní společnosti ale preferují platbu bezkontaktně kartou a lze očekávat, že tuto možnost pro dobírku v brzké době nařídí. Doporučujeme platbu předem převodem nebo skrz platební bránu The Pay jedním z nabízených způsobů.

Do platby dobírky jsme promítli zdražení této služby dopravci. Nyní ji u nás pořídíte za 50 Kč nebo 2 EUR.

Na prodejně přijímáme hotovost i platební karty bez omezení. Také ale preferujeme bezhotovostní platební styk.

Doručení přepravními službami

Aktuálně jak Česká pošta, tak GLS fungují v běžném režimu se všemi službami, které jsme využívali. Zákazníci, kteří se nacházejí v povinné karanténě, nejsou doručovacími službami obsluhováni. Dodání zboží si prosím v tomto případě dohodněte s blízkou osobou.

GLS dává k dispozici seznam nedostupných PSČ (například kvůli karanténě) a Desatero zodpovědného příjemce balíku.

Vzhledem k nastalé situaci a enormnímu zatížení naší expedice je možné, že objednávky vytvořené po 10:00 budou expedovány až následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.

Sklad

Zásobování stále funguje na jedničku. Produkty naskladňujeme i vyskladňujeme v obvyklých časech.

Jedinou výjimkou jsou ochranné pomůcky, jejichž akutní nedostatek zcela paralyzoval trh. Pokud od nás zvažujete koupi ochranných brýlí, rukavic nebo třeba respirátorů (pokud náhodou nějaké seženeme), nenakupujte je do "minusu". Uvádíme aktuální skladovou dostupnost a je pravděpodobné, že objednávky na zboží, které v tomto sortimentu nemáme skladem, nebudeme schopni v brzké době uspokojit.

#rouskyvsem !

Desatero zodpovědného příjemce balíku

  1. Objednávejte jen nutně potřebné zboží a svoje objednávky kumulujte.
  2. Zboží plaťte předem.
  3. V případě karantény využijte možnost doručení na libovolnou alternativní adresu, např. členů rodiny, kteří vás zásobují.
  4. Výdejní místa jsou riziková – cestujete a dochází zde ke kumulaci lidí.
  5. Pokud jste v karanténě, informujte o tom kurýra ještě před příjezdem, aby mohl postupovat s maximální obezřetností.
  6. Před příjezdem kurýra si umyjte a dezinfikujte ruce, vezměte si roušku.
  7. Připravte se na přijetí balíku distančním způsobem – rozmyslete se, kam vám může kurýr balíček položit. Kurýr poté odstoupí a nechá Vás v klidu zkontrolovat neporušenost obalu.
  8. Nevyžadujte svůj podpis ve skeneru kurýra – stačí nám příjmení přebírajícího.
  9. Pokud je vám zaslán balík na dobírku, použijte při částce do 500 Kč výhradně bezkontaktní kartu, při vyšší částce mějte připravenu přesnou hotovost.
  10. Balík rozbalujte mimo obytnou místnost s nasazenou rouškou, obaly ihned odstraňte do kontejneru a na závěr si umyjte a dezinfukujte ruce.

Další články

Milwaukee M12, M18 a PACKOUT novinky z konference v Monte Carlu

Milwaukee M12, M18 a PACKOUT novinky z konference v Monte Carlu

Více
Chytré vychytávky a propracované ruční nářadí od Milwaukee přímo z Monte Carla

Chytré vychytávky a propracované ruční nářadí od Milwaukee přímo z Monte Carla

Více
Milwaukee novinky pro rok 2020 z Monte Carla poprvé

Milwaukee novinky pro rok 2020 z Monte Carla poprvé

Více
V roce 2020 se těšíme na ... silné aku systémy!

V roce 2020 se těšíme na ... silné aku systémy!

Více
DeWalt XR FlexVolt - napětí 18V i 54V v jednom akumulátoru

DeWalt XR FlexVolt - napětí 18V i 54V v jednom akumulátoru

Více
Zobrazit všechny