Nákup v kamenné prodejně, nebo online?

Náš e-shop vychází z tradice kamenné prodejny v Jilemnici. Provoz obchodu v on-line světě a reálném světě má ale své odlišnosti.

Nákup v kamenné prodejně

Při nákupu v kamenné prodejně jsou Vám k dispozici naši prodavači. Veškeré zboží máme vystavené a můžete si ho tak "osahat" a pokud to povaha produktu dovoluje, tak i vyzkoušet. Rádi Vám s výběrem pomůžeme, doporučíme příslušenství a produkt připravíme pro použití.

Náklady na provoz kamenné prodejny jsou ale odlišné od provozu internetového obchodu, proto může být u některého druhu zboží nastavena jiná cenová hladina. Případnou slevu s Vámi individuálně domluví naši prodavači.

Nákup v našem e-shopu

Na všechny Vaše online nákupy se vztahuje zákonná 14 denní záruka pro vrácení zboží bez udání důvodu, která supluje možnost vyzkoušení produktu v prodejně. Zároveň jsme Vám k dipozici pro konzultaci formou telefonu, emailu nebo pomocí online chatu.

Pokud chcete využít e-shopových cen v kamenné prodejně, je nutné učinit před vyzvednutím zboží objednávku s nastavenou dopravou na osobní vyzvednutí. Vybrané produkty pro Vás budou připraveny, o čemž obdržíte zprávu emailem. Zboží lze zaplatit platební kartou nebo hotově.