Nářadí Hornig s.r.o.

Nářadí Hornig s.r.o.

Vstup do železářstvíFirma Nářadí Hornig s.r.o. se zabývá odborným prodejem železářského zboží, ručního a elektrického nářadí a rozsáhlého sortimentu příslušenství hobby i profi značek.

Z historie

Vítězslav Hornig se prodejem zboží zapadajícího do konceptu železářství, nářadí a zahradní techniky zabýval na živnostenský list od března roku 1993. Společnost Nářadí Hornig s.r.o. založil se svou rodinou na začátku roku 2015 pro rozšíření svých obchodních aktivit. Firma Nářadí Hornig s.r.o. přejala všechny obchodní aktivity Vítězslava Horniga v roce 2016 a zajistila tak kontinuitu poskytovaných služeb.

Za dobu od založení firmy do současné doby si firma prošla mnoha proměnami. Začínala jako malý prodejce elektronářadí Bosch a modulárního kancelářského nábytku, na začátku 90. let populárního, Rollpa. Odtud také vzešel první název obchodu: RoBo-Tech. Firma od začátku své působnosti sídlila v ulici Geologa Pošepného a začínala na pouhých 20m čtverečních.

Již od počátku zde byla snaha o rozšíření obchodu pro ještě větší uspokojení zákazníků. Po počátečních nezdarech s otevřením obchodních poboček v Semilech a poté i ve Vrchlabí padla rozhodná volba - přesunout jilemnický obchod do větších prostor. Místo v areálu bývalého Atesa bylo zvoleno jako vhodné  Z necelých 150m čtverečních první výměry obchodu se prostory rozrostly až na 300m čtverečních. Jelikož prostory se vzrůstající snahou o kvalitu poskytovaných služeb přestaly vyhovovat, bylo rozhodnuto s stavbě prodejny zcela nové.

Nová prodejna

V průběhu roku 2016 vyrostla v Jilemnici úplně nová a moderní prodejna. Sídlí na adrese Čsl. Legií 1263, Jilemnice. Zde na 600m čtverečních najdete od podložek a šroubků, po několikametrové žebříky, velká bourací kladiva i rozměrné sestavy zahradního nábytku. 

Obchod má v dnešní době za sebou již více jak 25 let provozu. Setkáte se u nás s plným sortimentem zboží od zajímavých hobby značek až po prémiové produkty. Jsme autorizovanými prodejci mnoha značek zboží, mezi které patří mimo jiné Makita, Metabo, AEG, Milwaukee, Narex, DeWalt a mnohé další. Jsme největší prodejci elektronářadí v regionu! Z ručního nářadí nabízíme například značky Neo, Topex, Narex Bystřice, Felo nebo Stanley.

Podporujeme

Mezi naše mimo obchodní aktivity patří snaha o podporu sportu v kolébce českého lyžování - Jilemnici. Proto finančně, osobně a i jinak podporujeme Klub biatlonu Jilemnice.