Rozšířená záruka nářadí a strojů

Koncovému spotřebiteli poskytujeme standardně zákonem stanovenou lhůtu pro reklamaci zakoupených výrobků. Někteří dodavatelé však umožňují záruku na své stroje prodloužit nebo poskytují prodlouženou záruku bez nutnosti dodatečné registrace. V obou případech se prodloužená záruční lhůta řídí výhradně podmínkami výrobce.

Značky s podmíněnou prodlouženou zárukou

AEG záruka 3 roky

AEG

Tato společnost na své stroje (elektrické i aku) poskytuje rozšířenou 3 letou záruku, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti. Zároveň je možné registrovat i baterie a prodloužit jim záruční lhůtu na 24 měsíců.

Svou registraci proveďte neprodleně po nákupu stroje (maximálně však v termínu 4 týdnů od nákupu).

Pokud svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude Vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

Bosch záruka 3 roky

Bosch

Společnost Bosch na své stroje z zelenémodré řady poskytuje rozšířenou 3 letou záruku, kterou je nutno registrovat na příslušném portálu, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Záruku na baterie lze prodloužit na dva roky.

Pokud svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude Vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

DeWalt XR záruka 3 roky

DeWalt

Pro stroje z řady XR poskytuje DeWalt rozšířenou záruku 3 roky. Tu je nutno registrovat na portálu společnosti, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Pokud svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude Vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

Makita prodloužená záruka 3 roky

Makita

Na stroje Makita, Dolmar a Makita MT je nabízena rozšířená záruka 3 roky. Na akumulátory následně záruka v délce 2 let od koupě. Záruku je třeba registrovat na portálu společnosti, nejdéle do 28 dní od data nákupu.

Z prodloužené záruky jsou vyjmuty následující typy strojů: průmyslové aku momentové šroubováky řady DFL/DFT, aku lampy a nabíječky a benzinové a pneumatické stroje.

Metabo XXL záruka 3 roky

Metabo

Metabo XXL je program, který poskytuje rozšířenou 3 letou záruku na stroje, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Pro registraci budete potřebovat výrobní číslo stroje, sériové číslo a datum zakoupení stroje. K uplatnění XXL záruky je nutno servisu vždy předložit vystavený certifikát.

Milwaukee záruka 3 roky

Milwaukee

Milwaukee na své stroje (a to jak elektrické, tak aku stroje, případně měřící techniku) poskytuje rozšířenou 3 letou záruku, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti. Zároveň je možné registrovat i baterie a prodloužit jim záruční lhůtu na 24 měsíců.

Svou registraci proveďte neprodleně po nákupu stroje (maximálně však v termínu 30 dnů od nákupu).

Pokud svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude Vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

WORX záruka 3 roky

WORX

WORX na své stroje z řady Professional a Garden poskytuje rozšířenou 3 letou záruku, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti 30 dní od nákupu stroje.

Značky se standardní prodlouženou zárukou

Fiskars záruka 5 a více let

Fiskars

Tradiční severský výrobce nabízí rozšířenou 5 letou záruku na všechny své produkty, mimo palice a kalače.

Na prémiové řady nářadí lze doregistrovat i záruku v délce 10 nebo 25 let do 30 dní od nákupu - více informací na webu výrobce.

FERM záruka 3 roky

FERM

Některé stroje FERM (Powerline) jsou vybaveny prodlouženou zárukou 3 roky, která se uplatňuje vůči vyplněnému záručnímu listu. Tento standardně přibalujeme ke zboží.

Graphite záruka 3 roky

Graphite

Na elektronářadí, aku nářadí, baterie a nabíječky značky Graphite je možné uplatnit záruku v délce 3 roky. Pro uplatnění záruky je dostatečný nákupní doklad.

PowerPlus záruka 3 nebo 5 let

PowerPlus

Na žluté nářadí PowerPlus poskytuje výrobce, společnost VARO, záruku v délce 3 roky, na zelenou řadu Powerplus XQ dokonce záruku v délce trvání 5 let.

PROMA záruka 3 roky

PROMA

Proma poskytuje na vybrané své stoje rozšířenou záruku v délce 3 roky vůči vyplněnému záručnímu listu, který od nás dostanete.

Prodloužená záruka u značek, které nyní neprodáváme

Festool Service All-Inclusive záruka 3 roky

Festool

Festool Service All-Inclusive je program, který poskytuje rozšířenou 1+2 letou záruku na stroje, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti, a to co nejdříve od nákupu.

Scheppach záruka 4 roky

Scheppach

Prodloužená záruční doba na 4 roky je podmíněna splněním podmínek výrobce. K platnému prodloužení záruky je nutno stroj po 24 měsících od nákupu nechat projít servisní prohlídkou u výrobce. Tuto prohlídku hradí zákazník.

V případě záruční opravy v prodloužené lhůtě řeší zákazník problém přímo se servisním střediskem.