Rozšířená záruka nářadí a strojů

Koncovému spotřebiteli poskytujeme standardně zákonem stanovenou lhůtu pro reklamaci zakoupených výrobků. Někteří dodavatelé však umožňují záruku na své stroje prodloužit. Taková prodloužená záruční lhůta se potom řídí výhradně podmínkami výrobce.

Značky s podmíněnou prodlouženou zárukou

AEG záruka 3 roky

AEG

Tato společnost na své stroje (elektrické i aku) poskytuje rozšířenou 3 letou záruku, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti.

Svou registraci proveďte neprodleně po nákupu stroje (maximálně však v termínu 4 týdnů od nákupu).

Pokud svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude Vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

Bosch záruka 3 roky

Bosch

Společnost Bosch na své stroje z zelenémodré řady poskytuje rozšířenou 3 letou záruku, kterou je nutno registrovat na příslušném portálu, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Záruku na baterie lze prodloužit na dva roky.

Pokud svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude Vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

DeWalt XR záruka 3 roky

DeWalt

Pro stroje z řady XR poskytuje DeWalt rozšířenou záruku 3 roky. Tu je nutno registrovat na portálu společnosti, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Pokud svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude Vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

Festool Service All-Inclusive záruka 3 roky

Festool

Festool Service All-Inclusive je program, který poskytuje rozšířenou 1+2 letou záruku na stroje, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti, a to co nejdříve od nákupu.

Makita prodloužená záruka 3 roky

Makita

Na stroje Makita, Dolmar a Makita MT je nabízena rozšířená záruka 3 roky. Na akumulátory následně záruka v délce 2 let od koupě. Záruku je třeba registrovat na portálu společnosti, nejdéle do 28 dní od data nákupu.

Z prodloužené záruky jsou vyjmuty následující typy strojů: průmyslové aku momentové šroubováky řady DFL/DFT, aku lampy a nabíječky a benzinové a pneumatické stroje.

Metabo XXL záruka 3 roky

Metabo

Metabo XXL je program, který poskytuje rozšířenou 3 letou záruku na stroje, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti, a to nejpozději 4 týdny od nákupu stroje!

Pro registraci budete potřebovat výrobní číslo stroje, sériové číslo a datum zakoupení stroje. K uplatnění XXL záruky je nutno servisu vždy předložit vystavený certifikát.

Milwaukee záruka 3 roky

Milwaukee

Milwaukee na své stroje (a to jak elektrické, tak aku stroje, případně měřící techniku) poskytuje rozšířenou 3 letou záruku, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti.

Svou registraci proveďte neprodleně po nákupu stroje (maximálně však v termínu 30 dnů od nákupu).

Pokud svou záruku neregistrujete a nakoupíte na IČO, bude Vaše záruka pouze 12 měsíců od data prodeje!

WORX záruka 3 roky

WORX

WORX na své stroje z řady Professional a Garden poskytuje rozšířenou 3 letou záruku, kterou je nutno registrovat na portálu společnosti 30 dní od nákupu stroje.

Scheppach záruka 4 roky

Scheppach

Prodloužená záruční doba na 4 roky je podmíněna splněním podmínek výrobce. K platnému prodloužení záruky je nutno stroj po 24 měsících od nákupu nechat projít servisní prohlídkou u výrobce. Tuto prohlídku hradí zákazník.

V případě záruční opravy v prodloužené lhůtě řeší zákazník problém přímo se servisním střediskem.

Značky se standardní prodlouženou zárukou

Fiskars záruka 5 a více let

Fiskars

Tradiční severský výrobce nabízí rozšířenou 5 letou záruku na všechny své produkty, mimo palice a kalače.

Na prémiové řady nářadí lze doregistrovat i záruku v délce 10 nebo 25 let do 30 dní od nákupu - více informací na webu výrobce.

FERM záruka 3 roky

FERM

Některé stroje FERM (Powerline) jsou vybaveny prodlouženou zárukou 3 roky, která se uplatňuje vůči vyplněnému záručnímu listu. Tento standardně přibalujeme ke zboží.

PowerPlus záruka 3 nebo 5 let

PowerPlus

Na žluté nářadí PowerPlus poskytuje výrobce, společnost VARO, záruku v délce 3 roky, na zelenou řadu Powerplus XQ dokonce záruku v délce trvání 5 let.

PROMA záruka 3 roky

PROMA

Proma poskytuje na vybrané své stoje rozšířenou záruku v délce 3 roky vůči vyplněnému záručnímu listu, který od nás dostanete.